Susan Sunnuntait syksyllä 2025 Ilonassa ☀️😍🕺
TTK:sta tuttu tähtiopettaja Susa Matson saapuu Ilona Liikuntaan vetämään keväällä soolo lattaritunteja kolmena eri sunnuntaina. Susan iloinen ja kannustava opetus tempaa mukaansa ja naurua ei tunneilta varmasti tule puuttumaan. Et tarvitse paria mukaan, tunneilla tanssitaan soolona. Voit halutessasi tanssia myös korkokengissä!
Su 7.9.
12:00 Salsa
13:00 Cha Cha
Su 19.10.
12:00 Bachata
13:00 Samba
Su 2.11.
12:00 Rumba
13:00 Salsa
Hinta: 20€/h tai 30€ molemmat tunnit
Ohjaaja: Susa Matson
lmoittautuminen: info@ilonaliikunta.fi tai viikko-ohjelmassa: https://oma.enkora.fi/ilonaliikunta/reservations2/index
Ilmoittautuminen viikko-ohjelman kautta aukeaa 2 viikkoa ennen tuntia mutta jo ennen sitä voi ilmoittautua sähköpostitse jos haluaa varmistaa paikkansa tunneilta jo nyt (info@ilonaliikunta.fi)
Ilmottautuminen on sitova ja peruttava viimeistään tuntia edeltävä keskiviikkona mikäli estyt tulemasta. Myöhästyneistä peruutuksista veloitamme 50% tuntihinnasta. Maksu paikan päällä.